Автор Тема: Лого на amazonkibg.info  (Прочетена 6333 пъти)

Ledenata

• модератор
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1231
    • Профил
Лого на amazonkibg.info
« -: Октомври 01, 2008, 07:56:12 pm »

В това състезание трябва да направите лого на сайта ни. То може да представлява абстрактна форма, човек, животно, обект, елемент или буквата ни. Не използвайте готови лога!
Може да работите с Корел или Илюстратор.

Отделно, в празното поле извън логото, на място, с шрифт и цвят по ваша преценка слагайте адреса на сайта ни - amazonkibg.info

Размери на творбите – 106 х 106 mm

Показвайте ги на линк в .jpg формат.

Всеки потребител може да си коригира творбата до края на състезанието. В анкетата ще се слага най-добрият вариант.

Участниците могат да направят и повече от едно предложение по темата, като всеки следващ опит трябва да бъде коренно различен от другите.

До края на анкетата трябва да пазите работните файлове и да ги представите, ако възникне спор за даден опит.

Всичките творби ще участват в преброяването за наградата ни, като спечелилата творба ще бъде сложена в отделна тема на победителите в състезанието и ще се брои 2 пъти.

Срокът на състезанието е до 22.10.2008 г вечерта.

Има изискване за минимален брой на опитите в състезанието – ако до посочения горе срок има по-малко от 5 показани, състезанието ще остане отворено до набирането на 5 предложения.

Забавлявайте се  :)

Всеки, който има желание да направи нещо по това състезание, но е изпуснал срока, може да пусне опита си в темата "Упражняване по темите на отминалите състезания".
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 03:23:46 pm от Ledenata »

tcvetelinka

• Newbie
  • *
  • Публикации: 450
    • Профил
Re: Лого на amazonkibg.info
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2008, 03:47:50 pm »

Досега не бях правила никога лого,  ;D Но, ето моето предложение. ;)
« Последна редакция: Октомври 03, 2008, 03:51:19 pm от Ledenata »
Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргите. Питагор

Ledenata

• модератор
  • Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2008, 09:31:39 am »

tcvetelinka
, при експорта трябваше да дадеш резолюция на 72, вместо на 300, за да стане по-малко изображението. Ако нямаш възможност да го презапишеш тези дни, аз ще намаля размера на пуснатото от теб и ще го заменя в коментара ти :)

lips

• Newbie
  • *
  • Публикации: 201
    • Профил
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2008, 10:10:52 pm »
tcvetelinka, супер е, само... това в средата на буквата, устни ли е...защото на мен ми изглежда по-скоро като нещо друго  [smiley=270.gif] [smiley=huh.gif] [smiley=89.gif].

tcvetelinka

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2008, 10:54:43 am »

MARIAHRISTOVA

• Newbie
  • *
  • Публикации: 61
    • Профил
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2008, 10:30:47 pm »
 [smiley=289.gif] tcvetelinka ! На мен много ми харесва логото ти въпреки , че отчaсти съм съгласна с lips че това червеното в средата прилича на нещо друго...  ;D .  Като се загледах по задалбочено обаче ми заприлича на четка за рисуване. Не знам дали това е била твоята идея , но ако направиш така че капката в средата да се стича надолу  логото освен , че  ще е буквата на сайта ще говори и за артистичния му характер. ;)

stilisimo

• Newbie
  • *
  • Публикации: 126
    • Профил
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2008, 08:01:25 am »
По принцип съм от мълчаливите но сега не се стърпях и ще добавя и аз...
Така, явно на жените тук много им се   [smiley=22d9.gif] [smiley=sexhq5.gif]
Защото всички имат много разкрепостено съзнание, което пък от друга страна е много хубаво.  [smiley=263.gif]  [smiley=289.gif] по принцип, но де факто...
Много ми харесва логото ти, личи си творческата ти мисъл, което ме навежда на мисълта, че не правиш нещата на изуст и имаш потенциал. Продължавай да се развиваш, а останалите ги остави на мен. [smiley=289.gif] [smiley=263.gif]
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 12:07:49 pm от Ledenata »
Ела да те зърне новия тапет на Амазонкито.Щракни за зум и сейф!

tcvetelinka

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2008, 11:46:02 am »
Хора признавам се за виновна :-[, но наистина идеята ми е това да е четка за рисуване, която по накакъв начи да изрази и страста на всеки творец. Но уви явно не съм успяла, ще се опитам да последвам съветите ви и да променя малко визията.

stilisimo

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2008, 12:07:42 pm »
Скъпа "колежке" няма какво да се предаваш, справила си се чудесно.

Идеята е оригинална и тази четка е един много добър похват да се намекне, че става въпрос за рисуване, а не за зоологическа градина, примерно.
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 12:09:19 pm от Ledenata »

tcvetelinka

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2008, 07:06:55 pm »

Ето още един вариант. ;)

lips

• Newbie
  • *
  • Публикации: 201
    • Профил
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2008, 04:21:39 pm »
tcvetelinka is the best!  [smiley=289.gif] [smiley=263.gif]

Ledenata

• модератор
  • Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2008, 11:51:40 pm »

Първи опит :)

Ще има и още, надявам се. Стига да ми остане време и за това.

Много размазано стана след експорта  >:(

stilisimo

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2008, 07:17:42 am »
Не е много размазано все пак ти си го правила, не знам как точно да се изразя да не обидя някой, но мисля, че твоето лого ледена е прекалено ръбато,  много е сухо като материя - технично е. Все едно сме полиграфическа къща или архитектно бюро Не мислиш ли ?

Трябва да е нещо по раздвижено, духовито и мелодично в стил арт изкуство. Все пак сме художници. а не кудожници.   Опитай да вкараш повече импресионизъм в мишката или там с каквото го рисуваш, и вярвам, че може даже да надминеш себе си.

Виждам, че другото твое лого е готово - tcvetelinka.

Явно съм единствения човек който вижда това което се опитваш да изразиш с рисуването си. И така ми харесва поздравления, но защо лицето на човека който си преекспонирала от настроението и желанието си,  е така тъжен. Някак си е оклюмал. Говоря за четката, виждате ли лицето? Прилича леко на индианец.
А иначе като цвят е добро- топло, меко добре пресъздадено.
Може би буквичката "А" ми се вижда малко ръбата. Трябва сякаш да е малко по гъвкава и разчупена, все пак трудно би се сътворила от четката и на най-добрия художник. Но като замисъл и идея  ми допада.

Аз ще спирам, че ще ме убият пак

Надявам се критиката ми да е била градивна и да съм помогнал с малко поне в желанието Ви наистина да впечатлявате хората с вашите творби.
Аз не разбирам много така, че ако не споделяте мнението ми, не ми обръщайте внимание, ами вземете и се упражнявайте за  да станете по-добри. Защото при нас е като в народната мъдрост "лозето не иска молитва, а мотика".
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 07:32:20 am от Ledenata »

tcvetelinka

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2008, 11:51:48 am »

:)

marta

• Newbie
  • *
  • Публикации: 312
    • Профил
« Отговор #14 -: Октомври 10, 2008, 05:29:36 pm »
Ето и от мен една идея за лого:

Приемам предложения за шрифт и заигравка с буквата “а“ :)