Автор Тема: Уроци по рисуване?  (Прочетена 2918 пъти)

cerealBoxx

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Уроци по рисуване?
« -: Август 05, 2009, 04:02:14 pm »
Интересува ме, ако някой може да ми препоръча добри уроци по рисуване. Ще се радвам, ако се набляга върху анатомия, рисуване на фигурата и такива неща.

Уроците да са в София.

marcheto

• Newbie
  • *
  • Публикации: 136
    • Профил
Re: Уроци по рисуване?
« Отговор #1 -: Август 12, 2009, 02:18:18 pm »
Единствено мога да ти предложа да отидеш в художествената гимназия на Попа, където да видиш за такива уроци. Знам, че много от даскалите дават частни уроци, но сега съм си ваканция и нямам с никого от тях връзка та да питам :)

solenkoff

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2011, 10:51:04 pm »
    Parvo se izvinqvam che  pisha na latinitza....
    Imam zapitvane po temata: Nujdaq se ot urotzi po risuvane. Nqmam predstava kakvi tochnp ,no shte kandidatstvam v arhitekturna paralelka ili neshto ot sorta na interiorniq ili injinerniq dizain. Bih bil izklljuchitelno blagodaren ako nqkoi moje da mi pmogne i me nasochi kam dostatachno dobar uchitel v spomenatata sfera vav Varna.
    Blagodarq vi !!!

Bolyarski

• Newbie
  • *
  • Публикации: 95
  • dreamer
    • Профил
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2011, 07:58:34 pm »
Много късно го виждам това. Ако някой се интересува от уроци в София или В. Търново - да ми се обади на energystar@abv(dot)bg

.:.

georgiev

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2012, 08:56:26 pm »
Цитат
   Parvo se izvinqvam che  pisha na latinitza....
    Imam zapitvane po temata: Nujdaq se ot urotzi po risuvane. Nqmam predstava kakvi tochnp ,no shte kandidatstvam v arhitekturna paralelka ili neshto ot sorta na interiorniq ili injinerniq dizain. Bih bil izklljuchitelno blagodaren ako nqkoi moje da mi pmogne i me nasochi kam dostatachno dobar uchitel v spomenatata sfera vav Varna.
    Blagodarq vi !!!

малко е късничко за тоя отговор но все пак :):
приемния изпит в "УАСГ" София е рисуване на цветна картина,капител,и геометрични построения, и трите доста гадни,това ще го разбереш и сам :) а относно уроците в самото училище дават уроци,поне в софия де,за варна не знам но би трябвало най-добре да ппиташ в самото училище още повече от там ще ти кажат най-добре за какво да се готвиш. Поздрави и Успех на испитите  ;)