Автор Тема: Скицник  (Прочетена 3205 пъти)

Elbi

• Newbie
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
Скицник
« -: Ноември 17, 2009, 10:39:43 am »
Здравейте, не съм се мяркал насам от... абе много време.  :-[
Та в последно време се забавлявам малко по-сериозно с рисуване и да се поизложа и пред вас. Никакви чудеса в изкуството, проблеми по тези скици колкот щеш, но важното е да се работи. :)

Да работим? Мръсна дума!
Нека да я тръшне чума!

marcheto

• Newbie
  • *
  • Публикации: 136
    • Профил
Re: Скицник
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2009, 11:34:14 pm »
Абе не са лоши, ама много си личи как на главите си обърнал внимание и вече дрехата си я правил с нежелание. И недей да шмекеруваш с това дигитално тониране, ами си действай с молива. ;)

Elbi

• Newbie
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2009, 12:10:40 pm »
Ти пък как ме нахрани че шмекерувам!  :\'( Само с молива такова нещо не мога да докарам никога. А след снимане изглеждаха и двечките феноменално зле. Следва юнашко мазане в шопа. Хич даже и не крия.
Да работим? Мръсна дума!
Нека да я тръшне чума!

marcheto

• Newbie
  • *
  • Публикации: 136
    • Профил
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2009, 10:52:16 pm »
Това ти казвам, не можеш да докараш по тоя начин нещата. Върви си по-трудния, по-полезен е за самия теб. :)
« Последна редакция: Ноември 18, 2009, 10:53:03 pm от Marina_Koleva »

Dragon_Phoenix

• Newbie
  • *
  • Публикации: 167
    • Профил
« Отговор #4 -: Декември 17, 2009, 08:18:32 pm »
Обратна перспектива и в двете Главици  :) Още работа!

Satangel

• Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 04:41:02 pm »
Етюдите ти са готини въпреки конструктивните грешки :) Аз лично приветствам идеята да си помагаш с Фотошопа , който както може :) важното е да стане добре и да се изкефиш . Това му е хубавото на рисуването че можеш да правиш каквото си искаш . Аз лично съм смесвал акварел със някаква смазка за двигатели ... така че силата е в теб :)

Bolyarski

• Newbie
  • *
  • Публикации: 95
  • dreamer
    • Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2009, 08:02:00 pm »
Човекът се учи! Не е важното да те "кефи" след фотошопенето.
Доста криворазбрана философия дъвчете напоследък младите. Всичко трябва да ви е лесно, бързо и "кефещо" (да не кажа вкусно).

.:.

Satangel

• Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #7 -: Декември 31, 2009, 03:46:39 pm »
Bolyarski не си ме разбрал , и да не се обиждаме на възраст и философия ок?

minako

• Newbie
  • *
  • Публикации: 94
    • Профил
« Отговор #8 -: Януари 02, 2010, 08:44:54 pm »
Мен лично много ме изнерват бавните неща :D Много ми е трудно да правя нещо дълго време, а истината е че така стават наистина завършени, а не просто надраскани...има неща които изглеждат добре надраскани, но за други се е нужно много време, за да придобият добър вид. За съжаление при мен преобладават драсканиците XD
  Болярски е много прав, но за жалост всекидневието е забързано и е по-лесно да претупаш нещо на бързо, отколкото да си играеш със седмици.